Miškininkai išgražino aplinką šalia Gėlos ežero

   VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai šalia baltuoju moliu garsaus Gėlos ežero, esančio Nemenčinės girininkijoje, sutvarkė aplinką ir įrengė kokybiškam poilsiui reikalingą infrastruktūrą. Bendra projekto vertė yra 70 tūkst. eurų – tam buvo skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų, Lietuvos valstybės biudžeto ir Valstybinių miškų urėdijos lėšos.

Skaityti daugiau

Būkite pasveikinti su profesine švente – miškininko diena

Brangūs miškininkai ir visi dirbantys valstybiniuose miškuose ir dėl jų,

Būkite pasveikinti su profesine švente – miškininko diena. Jūs geriau nei kas nors kitas žinote, koks trapus ir pažeidžiamas ir tuo pačiu – tvirtas ir įkvepiantis gali būti miškas. Ir nuo visų miškininkų kasdienio darbo priklauso mūsų miškų grožis, tvirtybė ir nesustojantis atsinaujinimas.

Kaip miško, taip ir įmonės gyvenime, vyksta kaita, kuri reikalinga, kad įmonė ir jos žmonės augtų ir stiprėtų, o skaidrumas, atsakomybė, tvarumas giliai leistų šaknis, įkvėptų kiekvieną iš mūsų kasdieniam darbe ir brandintų vaisius.

Miškininko dienos proga palinkėkime vieni kitiems smalsumo priimti naujus iššūkius ir darnos kurti bendrą visų mūsų įmonę, kuria kiekvienas galėtume didžiuotis.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais
LR Aplinkos ministras Kęstutis Navickas
VĮ Valstybinių miškų urėdijos direktorius Marius Pulkauninkas

Skaityti daugiau

Telšių regioniniame padalinyje susitiko Europos inovacijos partnerystės grupės nariai

   Rugsėjo 12 d., įgyvendinant projektą „Maumedžio, eglės, beržo ir juodalksnio plantacinių miškų veisimo ir priežiūros inovatyvių technologijų tobulinimas ir sklaida“, į pirmą susitikimą Telšiuose susirinko EIP veiklos grupės nariai iš Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Miškų instituto, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, VĮ VMU Telšių regioninio padalinio ir kt.

Skaityti daugiau

Miškininkai kviečia paklausyti tauriųjų elnių riaumojimo

VĮ Valstybinių miškų urėdija gamtos mylėtojus kviečia atvykti į girininkijas pasiklausyti įspūdingo tauriųjų elnių riaumojimo. Elnių tuoktuvių „dainos“ miškus drebina nuo rugpjūčio iki lapkričio, tačiau intensyviausias rujos metas paprastai būna rugsėjo mėnesį. Šia proga Valstybinių miškų urėdija 14-je regioninių padalinių organizuoja nemokamos išvykas į miškus, kurioms vadovaus patyrę miškininkai – medžiotojai. Išvykų grafikas skelbiamas įmonės interneto svetainėje: http://www.vivmu.lt/lt/valstybiniu-misku-uredija-skelbia-isvyku-i-miskus-grafikus-klausytis-elniu-riaumojimo/

Skaityti daugiau

Valstybinių miškų urėdija skelbia išvykų į miškus grafikus – klausytis elnių riaumojimo

   VĮ Valstybinių miškų urėdija antroje rugsėjo pusėje 14-oje regioninių padalinių rengia organizuotas išvykas į miškus pasiklausyti elnių riaumojimo. Susidomėję gyventojai kviečiami registruotis iš anksto nurodytais telefonais arba elektroniniais paštais. Atsižvelgiant į besidominčių žmonių skaičių bus sudarytos grupės, nurodytas susitikimo laikas ir vieta. Lyjant lietui ekskursijos nevyks. Miškininkai atkreipia dėmesį, kad išvykos bus rengiamos ankstų rytą arba vėlų vakarą, todėl būtina pasirūpinti šilta apranga ir tinkama neperšlampančia avalyne.

Skaityti daugiau

Valstybinių miškų urėdija kviečia registruotis į šio sezono medžiokles

   Nuo 2018 m. rugsėjo 10 d. 10 val. pradedama registracija į profesionalios medžioklės plotuose vyksiančias medžiokles. Tai padaryti galima tik elektroniniu būdu iš specialiai šiam tikslui sukurtos interneto svetainės https://medziokle.vivmu.lt. Interneto tinklalapyje bus galima registruotis į planuojamas medžiokles, taip pat sužinoti apie Valstybinių miškų urėdijos valdomus profesionaliosios medžioklės plotus, rasti tuose plotuose planuojamų medžioklių grafikus, dalyvių skaičių, medžioklės tvarką ir būdą.

Skaityti daugiau