Valstybinių miškų urėdijos prekyba mediena spalio mėnesį

Naujienos

   VĮ Valstybinių miškų urėdija š. m. spalio mėnesį didmeninės prekybos rinkoje pardavė 290 tūkst. kubinių metrų žaliavinės medienos. Lygiai tiek pat buvo parduota ir praeitų metų spalį. Palyginti šių metų spalio ir rugsėjo mėnesių medienos pardavimų apimtis, spalį žaliavinės medienos buvo parduota 8 proc. daugiau negu rugsėjį.
   Pernai per dešimt mėnesių iš viso žaliavinės medienos buvo parduota 3,18 mln. kubinių metrų, per tą patį laikotarpį 2018 m. – 2,88 mln. kubinių metrų arba 10 proc. mažiau.
   Spalį Valstybinių miškų urėdija didmeninėje rinkoje taip pat pardavė 22 tūkst. kubinių metrų miško kirtimo liekanų, tai yra du kartus daugiau nei pernai spalį.
   Valstybinių miškų urėdija vykdo kompleksinę miškų ūkio veiklą ir yra svarbi šalies miškų ūkio sektoriaus plėtros dalyvė. Įmonė rūpinasi šalies miškingumu, diegia pažangias miškų įveisimo, atkūrimo, apsaugos, tvarkymo ir išteklių naudojimo technologijas, prižiūri valstybiniuose ir privačiuose miškuose esančius kelius ir saugo miškus nuo gaisrų.
   Šiuo metu vienas pagrindinių Valstybinių miškų urėdijos veiklos prioritetų – sėkmingai užbaigti valstybinių miškų valdymo konsolidaciją, apjungti įmonės padalinių bendrąsias administracines funkcijas, centralizuotai organizuoti medienos ruošą.

VĮ Valstybinių miškų urėdijos informacija

VMU archyvo nuotr.