Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys persikelia į kitas patalpas ir vadinsis Druskininkų regioniniu padaliniu

Naujienos

Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys persikelia į pastatą M.K.Čiurliono g. 96, Druskininkuose ir taip pat keičia pavadinimą – nuo šiol vadinsis VĮ Valstybinių miškų urėdijos Druskininkų regioniniu padaliniu.

 

Padalinys iš Veisiejų perkeltas atsižvelgiant į urėdijos darbuotojų prašymus: Druskininkuose esantis urėdijai priklausantis pastatas,  į kurį jau nuo spalio 1 dienos persikelia padalinio administracijos darbuotojai, yra geresnės būklės, geografiškai ir strategiškai geresnėje vietoje. Darbuotojams naujame pastate bus sukurtos geresnės darbo sąlygos, tuo tarpu senasis pastatas Veisiejuose reikalauja kelių šimtų tūkstančių eurų investicijų į elektros instaliacijos, kanalizacijos, pastato stogo ir vidaus patalpų remonto darbus.

 

Įvertinus visą padalinio teritoriją, atvykimas į administracinį pastatą bendrai visiems darbuotojai sutaupytų net 243 kilometrų atstumą. Taip urėdija prisideda mažindama CO2 emisiją, taupys kuro kaštus.

 

Visi aktualūs Druskininkų regioninio padalinio kontaktiniai duomenys bei adresas yra skelbiami Valstybinių miškų urėdijos interneto svetainėje www.vivmu.lt